ORTO-FAN®  jest firmą handlową, oferującą materiały i narzędzia, z których korzystają najlepsi lekarze ortodonci na całym świecie.

Posiadamy niemal dwadzieścia lat doświadczenia, współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w kraju i za granicą. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów dla stomatologów i ortodontów.

Klienci i partnerzy biznesowi ORTO-FAN® mają zapewniony łatwy dostęp do największego w Polsce wyboru zamków, łuków, tub, pierścieni, aparatów elastycznych oraz wielu innych produktów dla ortodontów. Naszą ofertę uzupełniają innowacyjne rozwiązania, np. do skanery 3D twarzy, a także aplikacje i urządzenia usprawniające proces leczenia i prowadzenia gabinetu. Nasi pracownicy dysponują bogatym doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu w trakcie współpracy  Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.

 

Aktualnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firm:

    Ortho Technology®
    Morpheus Co.
    Rocky Mountain Orthodontics®
    Orthoplus®
    Dr. Hinz

 

Regularnie bierzemy udział we wszystkich najważniejszych krajowych i międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Więcej informacji na naszych stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu w portalu społecznościowym Facebook.