ZAMKI PURE KPL NA GÓRĘ

Sprzedaż prowadzona dla lekarzy i przedsiębiorców oferujących usługi ortodontyczne. Aby przeglądać ceny i składać zamówienia zaloguj się lub załóż nowe konto.

PURE system zamków szafirowych.

System
Typ
 

Wysyłamy do UE

 

Wysyłka w ciągu 24h

 

Najlepsza obsługa Klienta

SZAFIROWE ZAMKI PURE

Estetyczne

Makrofotografia przedstawia przejrzystość nieskazitelnych zamków PURE®. Są one wykonane z czystego, monokrystalicznego szafiru, dzięki któremu stanowią system zamków o największej przezierności dostępnej na rynku, umożliwiającej uzyskanie wspaniałych właściwości estetycznych. Prawie niewidoczne na tle zębów, bez względu na ich odcień - zawsze krystalicznie przejrzyste - nie ulegają przebarwieniom.

Wygoda dla pacjenta

Każdy z zamków PURE® został wypolerowany przy użyciu diamentu oraz metodą cieplną, dzięki czemu narożniki zamków są zaokrąglone oraz gładkie i oferują pacjentom niezrównany komfort. Małe rozmiary i obniżona wysokość to cechy zamków, które są doceniane zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów. Zamki PURE® są ponadto funkcjonalne, ich skrzydełka ułatwiają ligaturowanie, są wyjątkowo mocne i wysoce odporne na pękanie.

Trwałe mocowanie

Podstawa zamków PURE® jest pokryta sproszkowanym cyrkonem, co sprawia, że na jej powierzchni powstają miliony nierówności, które tworzą mechaniczne połączenie z klejem. Proces ten umożliwia trwałe przymocowanie zamków przez cały okres leczenia i zapewnia przewidywalny przebieg ich zdejmowania po zakończeniu terapii.

Profilowana podstawa

Kształt podstawy zamków jest dopasowany do anatomicznej budowy zębów - umożliwia ich szybkie i łatwe zakładanie. Podstawy zamków o budowie opracowanej indywidualnie dla poszczególnych zębów, doskonale pasują do ich krzywizn, co zwiększa siłę wiązania kleju i sprawia, że wizyty w gabinecie stają się przyjemnością.

Łatwe zdejmowanie

Przy użyciu szybkoobrotowego wiertła do zdejmowania kleju usuwamy nadmiar kleju z obszaru wokół podstaw zamków.

Pacjent powinien zagryźć wałeczek gazy umieszczony w obszarze, w którym będziemy zdejmować zamki. Chwytamy zamek prostymi lub kątowymi kleszczami do zdejmowania zamków w punkcie styku podstawy z klejem. Zamek może być trzymany wzdłuż krawędzi okluzyjnodziąsłowych lub mezjalno-dystalnych. Kleszcze ściskamy delikatnie i stopniowo zwiększamy siłę nacisku do momentu oddzielenia zamka od zęba. Kleszczy nie skręcamy, ani nie ciągniemy za zamek.

Budowa zamków sprawia, że oddzielają się one na powierzchni styku zamek-klej, dla bezpieczeństwa pozostawiając warstwę kleju na powierzchni szkliwa. Oznacza to, że większość kleju po zdjęciu zamka pozostanie na zębie.

Pozostały klej usuwamy przy użyciu wysokoobrotowego wiertła do zdejmowania kleju lub kleszczy do usuwania kleju. Po usunięciu większości kleju jego pozostałą część usuwamy przy użyciu wolno- lub szybkoobrotowego wiertła do polerowania szkliwa.

GS#183#60

Specyficzne kody

EAN13
5901878395302
Nowy

Zobacz także